nnenyy cs community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 E owo je wec malo teze al ajde....

Go down 
+2
AdO
nnenyy
6 posters
AuthorMessage
nnenyy
Admin
nnenyy


Number of posts : 30
Age : 43
Lokacija : Nowi Pazar
Registration date : 2008-08-17

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptySun Aug 17, 2008 5:27 pm

Znachi niko ali niko na nashem serweru do sad nije dobio ban bez razloga, imamo spec takaw da admin posle par minuta pratnje moze da prowali da li neko koristi wh i sl.... Shto se tiche zalbi na wash ban, jawite se owde ali narawno da imate demo da smo was mi banowali bez razloga - a to je nemoguce... Unban moze da odradi samo admin koji je banowao igracha... Shto se tiche dynamic bana e tu nema pomoci :DDDDDd
Back to top Go down
AdO
Admin
AdO


Number of posts : 29
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Registration date : 2008-08-17

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptySun Aug 31, 2008 1:58 pm

Mozhe i SS (SREEN SHOT) ,Neko Mozda nema Demo Wink A ima SS (SCREEN SHOT)

Admin@Team
Back to top Go down
http://www.nnenyy-cs.co.cc/
njah




Number of posts : 5
Registration date : 2008-08-17

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyTue Sep 02, 2008 5:06 am

\\


Last edited by gugo on Wed Sep 03, 2008 12:32 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
AdO
Admin
AdO


Number of posts : 29
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Registration date : 2008-08-17

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyTue Sep 02, 2008 3:35 pm

Bice ti Jasno jednoga Dana !. Wink lol!
Back to top Go down
http://www.nnenyy-cs.co.cc/
asd
Guest




E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: ban   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyThu Dec 18, 2008 12:12 am

dobio sam ja ban bez razloga... kao nesto WH tamo vam, a nemam.... to mozda zato sto sam prvi put bio na serveru...
Back to top Go down
el muert
Guest




E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: bespotreban ban   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyThu Apr 30, 2009 5:38 am

Igram na vasem serveru vrlo cesto pod nickom "el muerte".

Maloprije sam igrao na serveru , igrala se mapa cs_deagle5 i bilo nas je jako malo.
Na serveru smo bili ja , mile , colD i od admina shock.
Nakon sto sam ih ja konstantno ubijao , cold i shock su poceli da mi psuju majku krvavu i slicno.
Nakon toga su mi dali dinamicki ban i sada vise nikako ne mogu uci na servere.

Zamolio bih admine da urade nesto povodom admina shocka i ovog bespotrebnog bana.

Mile je bio tu i svjedok je da su oni meni psovali a da sam ja samo sutio.
Back to top Go down
-bb-Gh0s
Guest




E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptySun May 24, 2009 4:44 pm

ehh owako igram na vashem serveru dnewno 5sati ili vishe prvi put sam dobio ban od shocka razlog shock bo2 oces 1 vs 1 evo ga danas opet sto sam ga zaklao sa ledja i rekao mi je da mu ispusim znam ja sta ja sam mu rekao i ti meni pa onda on meni kaze smradu ja njemu smrad mi kaze i onda sam dobio dinamicki ban svedolka ima koliko oces bato,nemac.rakic.mici,lejdi itd...
owo je vec drugi put!!
Back to top Go down
Minja Su
Guest




E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyTue Aug 04, 2009 1:43 pm

od skoro se igram na wasem serweru, nema mnogo laga, uwek ima dosta ljudi, swidja mi se izbor mapa, ali mi se wec 4 puta dogodilo da dobijem ban na po par minita, jer o siframa nema ni reci, nego cisto se neki was kolega admin iskompleksira i banujeme otprilike dok on ne izadje sa serwera. ne trazim da se ban skine jer je wremenski ali bi was owom prilikom zamolio da me pustite da se igram kao i swi ostali, a doticnom adminu bi porucio da ako ima nesto sumnjiwo u mojoj igri da se nadjemo jedan dan u lanu, pa da odigramo 1 vs 1, da widi gde je i sta je. prosli put sam dobio ban na 9 min, sad na 999 min, nick mi je minja subota, ponawljam ako ima ista sumnjiwo, iskreno bi zamolio admina da dostawi neki demo pa da zajedno widimo o cemu se radi. nikad ne wredjam, ne psujem i sem sto sam nekog fantoma proso 3 runde za redom ne widim ni jedan drugi razlog za ban. hf
Back to top Go down
HeadBurn3r




Number of posts : 2
Registration date : 2009-08-19

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyWed Aug 19, 2009 4:35 pm

Evo malopre oko 15:10 sam dobio ban neznam zbog cega ako mislite da imam cit voleo bih da ima demo, a siguran sam da ga nema.....ja mislim da me je banovao neznam dali je on admin cini mi se da jeste BUKI !!! i wasd0 je bio tu mozda je neko od njih...
Back to top Go down
Minja




Number of posts : 4
Registration date : 2009-08-04

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: o5 ja!   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyFri Oct 09, 2009 6:51 pm

dok sam se igro na serweru, u sred igre mi izadje iz cs-a i kad sam se wratio wise ni ne widim serwer. sabijao sam dust2, tu greske nema, ali to sto ja pucam kroz zidowe ne znaci da kroz njih i widim! imao sam skor 34-5 ili slicno, od admina je bio shock, i ja mislim taja, o chitu nema gowora, woleo bi stwarno da jedan dan odigramo zajedno u lan-u, stwarno je gloopo da me neko banuje po 6 put a swaki se dan igram na serweru. ako je nesto do mene u sta sumnjam ja se unapred izwinjawam, molim za unban, ip je 93.87.147.208 , petak oko 15 do 6, nick dabome Minja Subota.

p.s. imam jedan ss bas 30 sec pre nego sto mi je izasao iz igrice, ali ne znam kako da ga owde okacim.
Back to top Go down
Minja




Number of posts : 4
Registration date : 2009-08-04

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: sta reci?   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyFri Oct 30, 2009 7:59 pm

ja ne znam jel mene swaki admin mora da banuje makar jednom, registrowo sam se owde, imam skorowe i 9-9 i 54-8, swaki dan sam tu, ne kapiram jel iko od admina i posecuje owaj 4um?? banujete me na po 2-3 nedelje, ako ne zelite da se igram na wasem serweru, nek mi neko odgowori owde i ja was wise necu smarati. jel ima neko od admina ko ziwi u beogradu, da sedne kod mene kuci pa da se igra malo i da gleda kako igram, ja ne znam sta wise da wam kazem, kako je moguce da mi se owo 5 put desawa. nnenny iskreno, stwarno bi trebala da proweris kome dajes admina, ako oni gledaju mene kako igram i pomisle da sam citer onda stwarno nemaju pojma o igrici. ja igram na wecem sensu, obicno 7, lako mogu da izbegnem fles, i sam sebe ponekad iznenadim kako na cim dam glawu ali takwa je igrica. ako treba imam i ss iz igre. http://www.sendspace.com/file/ibgn66
mislim da je admin bio s00x, sad widim po ss. i swi ti likowi koji su me do sada banowali su igrali na serweru samnom po 50 puta, a ne znam ni sam koliko puta je bila nnenny na serweru u specu, po 3-4 mape i ne banuje me a o5 budem prwi na mapi. bezweze sto se komplksiraju toliko.
Back to top Go down
Minja




Number of posts : 4
Registration date : 2009-08-04

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: sta reci? 2   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptyTue Nov 03, 2009 8:25 pm

jel ste li wi ikada nekom odgoworili na owom forumu??
Back to top Go down
.t0xic . n30h .




Number of posts : 3
Registration date : 2010-02-27

E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... EmptySat Mar 13, 2010 9:59 pm

moze meni unban jer sam dobio ban zato sto sam presao u drugi tim a admin je tto zabranio
Back to top Go down
Sponsored content





E owo je wec malo teze al ajde.... Empty
PostSubject: Re: E owo je wec malo teze al ajde....   E owo je wec malo teze al ajde.... Empty

Back to top Go down
 
E owo je wec malo teze al ajde....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Re: E owo je wec malo teze al ajde....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
nnenyy cs community :: nnenyy Online serveri :: BaN/UnBan-
Jump to: