nnenyy cs community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 WhY_DiD_YoU_MeN

Go down 
2 posters
AuthorMessage
WhY_DiD_YoU_MeN




Number of posts : 1
Age : 32
Registration date : 2008-09-06

WhY_DiD_YoU_MeN Empty
PostSubject: WhY_DiD_YoU_MeN   WhY_DiD_YoU_MeN EmptySat Sep 06, 2008 4:00 am

Pa ovako...ushao sam na server i igrao sam 3-4 mape...i naravno uvek imam solidan skor... ljudi su me prozivali da imam cit...samo ima onih koji prozovu a ne znaju kako se zove bilo koji cit,al fozon je u tome da on kaze i posle cuti...kao prvo ne moze se banovati bez dokaza...to je pravlilo...Ja stvarno ne znam zashto sam banovan sa Publica...bila je mapa de_duse2 ja mislim kada su me banovali...

A fora je u tome...shto ljudi ne kontaju da ima dodje pro igrach na server(nekazem za sebe nego uopshteno) i napravi lik dobar skor...a admini na to reaguju tako shto daju ban,shto nije fer od njih...Stvarno vas ne kontam...ako imate demo od mene da imam neki cit,alal vam vera...skinucu vam kapu i povucu se iz Kantera...Da li vama lichi skor npr 16:1 na cit...vama lichi...ali to nemora da bude cit moze da bude samo dobar igarch...tako da bih vas molio da mi skinete Ban...poshto nevidim razlog da me banujete samo zbog dobrog rezultata....hotju da kazem da time netjete nishta postici...

My IP is 93.92.253.102

HvAlA josh jednom...
Back to top Go down
nnenyy
Admin
nnenyy


Number of posts : 30
Age : 43
Lokacija : Nowi Pazar
Registration date : 2008-08-17

WhY_DiD_YoU_MeN Empty
PostSubject: Re: WhY_DiD_YoU_MeN   WhY_DiD_YoU_MeN EmptySat Sep 13, 2008 7:42 pm

WhY_DiD_YoU_MeN wrote:
Pa ovako...ushao sam na server i igrao sam 3-4 mape...i naravno uvek imam solidan skor... ljudi su me prozivali da imam cit...samo ima onih koji prozovu a ne znaju kako se zove bilo koji cit,al fozon je u tome da on kaze i posle cuti...kao prvo ne moze se banovati bez dokaza...to je pravlilo...Ja stvarno ne znam zashto sam banovan sa Publica...bila je mapa de_duse2 ja mislim kada su me banovali...

A fora je u tome...shto ljudi ne kontaju da ima dodje pro igrach na server(nekazem za sebe nego uopshteno) i napravi lik dobar skor...a admini na to reaguju tako shto daju ban,shto nije fer od njih...Stvarno vas ne kontam...ako imate demo od mene da imam neki cit,alal vam vera...skinucu vam kapu i povucu se iz Kantera...Da li vama lichi skor npr 16:1 na cit...vama lichi...ali to nemora da bude cit moze da bude samo dobar igarch...tako da bih vas molio da mi skinete Ban...poshto nevidim razlog da me banujete samo zbog dobrog rezultata....hotju da kazem da time netjete nishta postici...

My IP is 93.92.253.102

HvAlA josh jednom...

Sigurno postoji demo za twoj ban... ali owaj forum ne koristimo... ewo ti owde pogledaj....

www.cs-nnenyy.co.nr
Back to top Go down
 
WhY_DiD_YoU_MeN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
nnenyy cs community :: nnenyy Online serveri :: BaN/UnBan-
Jump to: